Aradığını bulamıyorsan sen üret: Korr.com.tr

Dışarıda yemek yemekten pek hazzetmeyen biri olarak, uzun zamandır yemek konusunda titiz bir hizmet bakındım. Ancak bu tür taze ve hijyenik bir yemek hizmetine çok fazla noktada rastlamak mümkün değil. Piyasada yemeği tam istediğimiz gibi yapacak bir nokta yoksa bunu neden yapmayalım dedik ve ekiple yola koyulduk. Sonuçta Korr yemek pişirme hizmetini hayata geçirdik.

Bir yıldan fazla süredir devam eden çalışmalar sonunda Korr (www.korr.com.tr) markası altında yemek pişirme ve dağıtma hizmetine başladık. Malzeme tedariğinden pişirme ve teslimat aşamalarının her noktasına özenle yaklaştık. Kendi yediğimiz yiyeceklere ne denli özen gösteriyorsak aynısını bu hizmet için de uyguluyoruz.

Sistem kısaca şöyle çalışıyor.

Canınızın istediği eti seçiyorsunuz. (Net 1 Kg., kemikli etlerde bu 1.2 kg ile 2 kg’a kadar çıkıyor) Daha sonra isterseniz ek olarak baharat, sebze ve herhangi bir yağ ekletebiliyorsunuz. Sizin oluşturduğunuz tarife göre yemeğiniz hazırlanıyor, istediğiniz gün ve öğünde yiyebileceğiniz şekilde motorlu kurye ile yola çıkıyor.

Ne seçeceğini bilemeyenler için hazır tariflerimiz de var. Et seçenekleri oldukça geniş. Dana, kuzu, tavuk, balık… Bununla kalmıyor, et bölgeleri ve balık çeşitleri gibi seçenekler de tercih edilebiliyor. Yani balık derken Somon balığı ya da Alabalık v.b. gibi mevcut seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

İstanbul’un birçok noktasına hizmet mevcut.

Peki en uzak noktaya giderken yemek yolda soğumuyor mu?

Yemeğiniz taş fırında ve güveç içinde pişiriliyor. Güveç fırından çıkar çıkmaz yola koyuluyor. Güveçler özel muhafaza kutusunda kışın 2 ila 2.5 saat, yazın 3 ila 3.5 saat yenilebilir sıcaklıkta kalıyor. Ayrıca pişmiş yemeğin dinlenme süreci yolda geçtiği için tam demlenmiş bir yemek ile mükemmel lezzet uyumu denkleştirilmiş oluyor.

Yemeğinizin tamamını tüketemezseniz soğuduktan sonra dolapta saklayabilir ve güvecinizi ocak üstünde ya da fırında ısıtarak tekrar yiyebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Korr sitesini ziyaret etmenizi öneririm.

siz-malzemeyi-secin-korr-pisirsin

korr-online-yemek-pisirme-hizmeti-1

korr-online-yemek-pisirme-hizmeti-2

korr-online-yemek-pisirme-hizmeti-3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir